top of page
laisvemyleti_062.jpg
laisvemyleti_059.jpg
laisvemyleti_056.jpg
laisvemyleti_064.jpg
laisvemyleti_071.jpg
laisvemyleti_070.jpg
laisvemyleti_073.jpg
laisvemyleti_086.JPG
laisvemyleti_088.JPG

Tikime laisve mylėti

„Taip“ kitaip kviečia tos pačios lyties poras savo santykius įtvirtinti ir  atšvęsti  humanistinės santuokos ceremonijos metu. Kol kas simboliškai, bet ne mažiau prasmingai. Humanistinės vestuvių ceremonijos - tai nereliginės ceremonijos, kurių metu personalizuotai pasakojama jaunųjų meilės istorija, atskleidžiamos jų vertybės, o ceremonija gali vykti bet kuriame Lietuvos ar pasaulio kampelyje, įtraukiant jums svarbius žmones, mėgstamą muziką ar patinkančio autoriaus skaitinius.

Tol, kol Lietuvoje vienalytėms poroms nebus suteikta teisė legaliai įteisinti savo santykių, „Taip“ kitaip dovanos savo paslaugas mažiausiai 5 poroms per metus ir kvies kitus vestuvių profesionalus tai daryti. Palaikome poras, kurios geriau nei bet kas kitas žino legalių parašų ant santuokos liudijimo reikšmę, tačiau kiekvieną dieną renkasi vienas kitą ir be jų. Mes, sukūrę ir papasakoję jau daugiau nei 100 asmeninių meilės istorijų, žinome, kad santuoka, tai ne tik parašai ant santuokos liudijimo, bet ir apgalvoti pažadai vienas kitam bei abiejų deklaruojamas apsisprendimas eiti per gyvenimą kartu ir sukurto santykio šventimas. 

Mūsų komanda, nuolatos bendradarbiaudama su vestuvių profesionalais, pastebi kiek daug jų palaiko netradicines poras. Štai ir ši idėjinė fotosesija, kurios idėja kilo planuotojų 2Frogs galvose, subūrė palaikančius ir norinčius paskatinti homoseksualias poras būti labiau matomoms. To įkvėpti, norime pakviesti jungtis vestuvių srities profesionalus, kuriems svarbi laisvė mylėti. „Taip“ kitaip - rinks ir viešins bendraminčių sąrašą.

Visus, kurie nori prisidėti savo darbais ir talentu kviečiame dalintis žinute ar komentuoti kuo ir kaip galėtumėte prisidėti prie tos pačios lyties porų šventės arba rašyti ceremonijos@taipkitaip.lt, temoje įrašius Laisvė mylėti.

Poras, kurios nori švęsti savo santykius kviečiame kreiptis - tegul jūsų istorijos būna matomos ir girdimos!


Idėjinė fotosesija ir pirmoji simbolinė ceremonija įvyko 2020 metais. Komanda:

Organizavimas: 2Frogs
Foto: Agnė Katmandu
Video: Let's Less Videography
Pora: Gabriele Kaveckaite, Gintarė Barpšytė
Dekoras/floristika: 2Frogs, DEKŪ
Vieta: DEKŪ
Humanistinė ceremonija: „Taip“ kitaip
Merginų įvaizdžiai: make up, šukuosenos, drabužiai: Liutauras Salasevičius
Srybėlės: Borisetti
Užkandžiai: Kitchen Obsession
Desertai, tortas: Amandus Desertinė

Laisvė mylėti: About Us
All Videos

All Videos

Laisvė mylėti: Video Player
bottom of page