top of page

Humanistinės vestuvių ceremonijos rengimas ir vedimas

Humanistinės ceremonijos rengimas ir vedimas: Services

Kiekviena ceremonija - tai pasakojimas apie Jūsų meilę vienas kitam, praeitį ir viltis ateičiai. Šį pasakojimą rašome kartu su Jumis, tai kūrybinis procesas, kurio pagrindinė inspiracija - Jūs ir Jūsų istorija. Siekiame, kad ceremonijos kūrimas būtų ne tik malonus užsiėmimas, tačiau kartu suteiktų Jums retrospektyvą į praeitį ir praturtintų naujais atradimais. 

Ceremonijos kaina priklauso nuo pasirinkto paketo ir kalbų. Galite rinktis iš dviejų humanistinės ceremonijos paketų: „Meilės istorija“ (400-500 eur + kelionė) arba „Vestuvių ceremonija“ (350-450eur +kelionė). Žemiau pateikta lentelė , kurioje matyti, kokios paslaugos įeina į šiuos paketus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceremonijos scenarijaus rengimo, teksto rašymo ir ceremonijos vedimo procesą sudaro šios dalys:

 

  1. Pasiruošimas, informacijos suteikimas ir klausimynas
     

Atsiunčiame Jums detalią informaciją apie mūsų paslaugas, sutartį, ceremonijų scenarijų, ceremonijos dalių ir tekstų pavyzdžius bei klausimyną, kuris skirtas padėti parašyti Jūsų pasakojimą. Pasirinkus „Meilės istorija“ paslaugų paketą  ir patvirtinus užsakymą, Jums paskirtas(-a) ceremonmeisteris(-ė) susisiekia su Jumis likus trims mėnesiams iki ceremonijos. Pasirinkus „Vestuvių ceremonija“ paslaugų paketą - atsiunčiame Jums du klausimynus: vieną - skirtą įvertinti ceremonijos eigai, kitą - išsamųjį santykių klausimyną. Ceremonmeisteris susisiekia su Jumis, jau parašęs tekstą, 2 savaitės iki ceremonijos.

2. Asmeniniai susitikimai

 

Pasirinkus „Meilės istorija“ paslaugų paketą Jūsų ceremonmeisteris(-ė) susitinka su Jumis tiesiogiai arba virtualiai.  Susipažinus su Jumis artimiau ir atsižvelgiant į Jūsų pomėgius, vertybes bei ateities planus, Jūsų ceremonmeisteris(-ė) pasiūlo ceremonijos struktūrą, ceremonijos temą ar akcentą, suderina ceremonijos plano detales.

Pasirinkus „Vestuvių ceremonija“ paslaugų paketą - nėra susitikimo su ceremonmeisteriu(e).

 

3. Teksto ir scenarijaus rengimas

 

Pasirinkus „Meilės istorija“ paslaugų paketą, ceremonmeisteris(ė)  su Jumis derina ceremonijos struktūrą, pradeda rašyti ceremonijos tekstą, padeda Jums vienas kitam parašyti priesaikas, jei tai yra santuokos ceremonija. Taip pat ceremonmeisteris(-ė) derina su kitais atsakingais asmenimis, jeigu į ceremoniją įsitraukia daugiau žmonių, pavyzdžiui, skaityti skaitinį. Dažniausiai mūsų ceremonijos trunka 20-30 minučių. Ceremonijos dvejomis kalbomis dažniausiai trunka apie 40 minučių.

Į„Vestuvių ceremonija“ paslaugų paketą neįeina ceremonijos struktūros derinimas ir kitų žmonių įtraukimas į ceremoniją. Priesaikas jaunieji rašo patys, pagal suteiktus pavyzdžius.

 

4. Ceremonijos vedimas

 

Jūsų ceremonmeisteris atvyksta mažiausiai pusvalandį prieš ceremoniją, patikrina, kad visi ceremonijos rekvizitai būtų savo vietose, suderina ceremonijos dalis su muzikantais, fotografais ir civilinės metrikacijos darbuotojais (jei tokie dalyvauja) bei praveda ceremoniją.

Galimos rašymo ir vedimo kalbos: lietuvių, anglų, rusų, italų. 

  Jei prieš pasirašant sutartį dvejojate, ar ceremonija tikrai Jums tinkama ir norėtumėte pasitarti, galima asmeninė konsultacija. ​

Galimos užsienio kalbos - anglų, rusų, italų, prancūzų, vokiečių ir latvių. Ceremonmeister

Kyla klausimų?

Jau žinote, kurio paketo norite?

bottom of page