top of page

Humanistinės vestuvių ceremonijos rengimas ir vedimas

Kiekviena ceremonija - tai unikalus pasakojimas apie Jūsų meilę, vertybes ir ateities planus.Ceremonmeisterių tikslas sukurti asmenišką ceremoniją, kuri atspindėtų Jūsų poros istoriją, požiūrį į meilę santykius ir santuoką. Tai kūrybinis procesas, kurio pagrindinė inspiracija esate Jūs ir Jūsų istorija.

Humanistinės ceremonijos rengimas ir vedimas: Services

Ceremonijos kaina:

  • Lietuvių kalba: 560 eur + kelionės išlaidos

  • Užsienio arba dviem kalbomis: 700 eur + kelionės išlaidos

Galimos užsienio kalbos - anglų, rusų, italų, prancūzų, vokiečių ir latvių. Ceremonmeister

1. Pasiruošimas, informacijos suteikimas ir klausimynas


Pasirašius sutartį, atsiunčiame Jums informacijos pasvajojimui, kad galėtumėte dar geriau įsivaizduoti, ko galite norėti savo ceremonijoje, o taip pat - detalią informaciją apie mūsų paslaugas, ceremonijų scenarijų,  bei specialų klausimyną, skirtą padėti pažinti Jūsų istoriją.

Poros dalinasi:


„Aiškiai pateikta informacija apie paslaugą. Vertingas klausimynas porai apie santykius ir santuoką. Puikiai parinkta ceremonmeisterė, smagus gyvas susitikimas ir sklandi komunikacija. Gražus ceremonijos tekstas, vertingi patarimai priesaikoms ir jautrus ceremonijos pravedimas šventės dieną.“

2. Ceremonmeisterio parinkimas specialiai Jūsų porai


Atsiunčiame specialų klausimyną, kad galėtume parinkti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį ceremonmeisterį(-ę). Mūsų komandoje jų beveik šešiasdešimt, tad tikrai atrasime labiausiai  tinkantį Jums.


3. Asmeninis susitikimas


Jūsų ceremonmeisteris(-ė) susisiekia su Jumis dėl susitikimo likus trims mėnesiams iki vestuvių ir sutaria laiką dėl gyvo ar virtualaus susitikimo. Susipažinęs su Jumis artimiau, ceremonmeisteris(-ė) pasiūlo ceremonijos struktūrą, temą ar akcentą bei suderina ceremonijos plano detales.


4. Teksto ir scenarijaus rengimas


Ceremonmeisteris(-ė) rašo tekstą, padeda parašyti priesaikas. Taip pat derina detales su kitais atsakingais asmenimis. Jeigu į ceremoniją įtraukiami kiti dalyviai - derina jų įsitraukimą. Ceremonijos trukmė: 20-30 minučių, dvejomis kalbomis - apie 40 minučių.


5. Ceremonijos vedimas


Ceremonmeisteris(-ė) atvyksta mažiausiai pusvalandį prieš ceremoniją, patikrina rekvizitus, suderina ceremonijos dalis su muzikantais, fotografais ir civilinės metrikacijos darbuotojais (jei dalyvauja) bei praveda ceremoniją.

​​
 

S (1).png

Galimos kalbos:

  • Lietuvių

  • Anglų

  • Prancūzų (ribotas ceremonmeisterių skaičius)

  • Vokiečių (ribotas ceremonmeisterių  skaičius)

  • Italų (ribotas ceremonmeisterių  skaičius)

  • Rusų  (ribotas ceremonmeisterių  skaičius)


Jei abejojate, ar humanistinė ceremonija Jums tinkama, siūlome nemokamą asmeninę konsultaciją.


Susisiekite su

mumis jau šiandien ir pradėkime kurti Jūsų ypatingą ceremoniją!

bottom of page